Produkcyjne na sprzedaż, Makowski, Orzyc

Numer zlecenia SLTOCO400
880 000 PLN 2 200 za m2
Powierzchnia:
400.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Przeznaczenie lokalu:
Inne usługi
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1960

Opis

Oferuję nieruchomość składającą się z trzech działek geodezyjnych o łącznej powierzchni 1,25 ha, zlokalizowaną w miejscowości Stary Szelków.

Na gruncie znajduje się budynek młyna oraz przylegający do niego budynek tartaku. Działki są usytuowane nad rzeką Orzyc, z linią brzegową długości 150 metrów. Rzeka Orzyc to popularny szlak kajakowy i łowisko wędkarskie, idealne dla miłośników sportów wodnych i wędkarstwa.

Nieruchomość znajduje się zaledwie 17 km od Pułtuska i 70 km od Warszawy, w pobliżu drogi krajowej DK 61, co zapewnia dogodny dojazd.

Budynek młyna, usytuowany na jednej z działek, ma 4 kondygnacje i powierzchnię 400 m². Budynek tartaku składa się z dwóch kondygnacji oraz wspólnego podpiwniczenia, o łącznej powierzchni 128 m². Maszynownia młyna wymaga modernizacji, a w tartaku znajduje się stary zielony trak pionowy. Istnieje również możliwość budowy małej elektrowni wodnej (MEW) o mocy do 5 MW.

Nieruchomość nie jest ogrodzona, ale prąd i woda są dostępne na granicy działki.

Działka, na której znajdują się młyn i tartak, posiada oznaczenie MNU w planie zagospodarowania przestrzennego, co dopuszcza zabudowę jednorodzinną oraz usługi nieuciążliwe.

To unikalna oferta dla inwestorów poszukujących miejsca z potencjałem do rozwoju i adaptacji na różnorodne cele.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
5 665 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Bartosz Żuchowski
Ekspert kredytowy Credipass
Makowski, Orzyc
 Cena:  880 000 PLN
 Powierzchnia:   400.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  4

Martyna Kuczyńska

Master lider
Rating: 5 ?