Usługi na sprzedaż, Mławski, Mława, Sportowa

Numer zlecenia SLZAFU474
2 890 500 PLN 5 841 za m2
Powierzchnia:
494.9 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Przeznaczenie lokalu:
Inne usługi
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
2020

Opis

Zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą i do osobistego obejrzenia lokalizacji, by móc docenić jej potencjał i możliwości. Nie zwlekaj, to miejsce czeka, by ożyć Twoimi pomysłami
Inwestując w ten lokal, nabywca otrzymuje nie tylko doskonale przygotowaną przestrzeń, ale także możliwość stworzenia miejsca, które może stać się centrum sportowym dla mieszkańców Mławy i okolic.
Dzięki swojej lokalizacji, lokal cieszy się doskonałym dostępem do infrastruktury miasta Mława, będąc jednocześnie w miejscu, które gwarantuje dużą widoczność i łatwość dostępu dla potencjalnych klientów.
Ten wyjątkowo atrakcyjny lokal jest idealnym miejscem dla osób poszukujących przestrzeni na działalność związaną ze sportem i rekreacją. Przestronny zawierający dwie szatnie z łazienkamii nowocześnie wykończony, wyposażony jest w system klimatyzacji, co zapewnia komfort użytkowania przez cały rok.
Sprzedam lokal z kompletnie wyposażoną siłownią o powierzchni 495 m², w cenie 2 890 500 PLN, położony przy ulicy Sportowej w Mławie. Cena za metr kwadratowy wynosi 5 840 PLN.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
18 606 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marta Zembrzuska
Ekspert kredytowy Credipass
Mławski, Mława, Sportowa
 Cena:  2 890 500 PLN
 Powierzchnia:   494.9  m2
 Liczba pomieszczeń:  4

Tomasz Klimowicz

Broker