Usługi na sprzedaż, Iława, Centrum, Niepodległości

Numer zlecenia SLZITA689
439 000 PLN 6 317 za m2
Powierzchnia:
69.5 m2
Liczba pomieszczeń:
10
Przeznaczenie lokalu:
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1970

Opis
Zainteresowanych serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu umówienia się na osobiste zwiedzanie tej wyjątkowej nieruchomości, która może stać się Państwa przyszłym miejscem na prowadzenie praktyki stomatologicznej, kosmetycznej, lub innej usługowej lub handlowej. Nie przegapcie okazji, aby zainwestować w gotowy do działania gabinet w premium lokalizacji. 
Lokal posiada odbiór przez Sanepid co może mieć znaczenie dla początkującego stomatologa na obiecującym rynku z wysokimi cenami usług stomatologicznych.Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest jej lokalizacja – w samym sercu miasta, co gwarantuje doskonałą widoczność i łatwy dostęp. Okolica oferuje szeroką gamę usług, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność tego miejsca.Przestronny i jasny, lokal składa się z kilku w pełni wyposażonych pokoi zabiegowych, recepcji, poczekalni oraz pomieszczeń pomocniczych, co czyni go idealnym miejscem na prowadzenie profesjonalnej praktyki stomatologicznej. Dzięki starannie przemyślanej koncepcji i nowoczesnym rozwiązaniom technicznym, gabinet jest gotowy do przyjęcia pacjentów bez konieczności dodatkowych inwestycji.


Na sprzedaż w pełni wyremontowany gabinet stomatologiczny o powierzchni 69,5 m², znajdujący się na parterze w centrum miasta. Ta wyjątkowa nieruchomość została niedawno odnowiona i przystosowana do potrzeb profesjonalnej praktyki stomatologicznej lub kosmetycznej oferując bezprogowy dostęp i wygodę zarówno dla personelu, jak i pacjentów. Lokal doskonale zlokalizowany jest w sąsiedztwie licznych usług, w tym okulistycznych, doskonałych restauracji oraz innych punktów usługowych, co gwarantuje duży ruch potencjalnych klientów i wygodę dostępu.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 826 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Szymon Bączek
Ekspert kredytowy Credipass
Iława, Centrum, Niepodległości
 Cena:  439 000 PLN
 Powierzchnia:   69.5  m2
 Liczba pomieszczeń:  10

Zbigniew Bączek

Kierownik