Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Śródmieście, Grzybowska

Numer zlecenia SMJUMO226
744 120 PLN 22 625 za m2
Powierzchnia:
32.9 m2
Liczba pokoi:
1
Piętro:
4/33
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
2022
Stan:
Podwyższony standard

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Warszawa
Ulica:
Grzybowska
Powierzchnia:
32.9 m2
Piętro:
4/33
Pokoje:
1
Kuchnia:
Pokój z aneksem kuchennym
Balkon:
Balkon
Rodzaj własności:
Własność
Technologia budowy:
Pustak
Wysokość czynszu:
0 PLN
Ogrzewanie:
Miejskie
Winda:
Tak
Widok:
Inne budynki
Parking:
Miejsce parkingowe w garażu podziemnym

Opis

Wykończone i wyposażone apartamenty w samym centrum Warszawskiego “Manhattanu”.Prestiżowa lokalizacja w nowym, biznesowym centrum Warszawy. W pobliżu Norblina i Browarów Warszawskich.Inwestycja znajduje się na terenie dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wola, wewnątrz kwartału pomiędzy ul. Grzybowską, Żelazną i Łucką.Apartamenty w Royal Tulip to produkt opierający się na zakupie apartamentu z umową dzierżawy najmu i stopą zwrotu z inwestycji.Co zyskujesz?- kupujesz apartament z wykończeniem i wyposażeniem oraz garażem

- podpisujesz umowę na obsługę najmu z doświadczonym operatorem Royal Tulip- zarabiasz 4,5-5% w skali roku przez kolejne 9 latLokal sprzedawany z podpisana umową najmu (ROI 4,5-5%).Umowa obowiązuje jeszcze 9 lat. Nie można jej wypowiedzieć. Po 9 latach umowa jest przedłużana albo lokal jest zwracany do właściciela. Średnie obłożenie lokali pracujących w ramach umowy z RoyalTulip to 95%.Lokale mają tę przewagę nad konkurencja (zwykłymi mieszkaniami),iż posiadają świetne części wspólne jak recepcja, restauracja, sauna.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
5 089 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Dorota Popiłowska
Ekspert kredytowy Credipass
Warszawa, Śródmieście, Grzybowska
 Cena:  744 120 PLN
 Powierzchnia:   32.9  m2
 Liczba pokoi:  1

Maja Karwacka

Master lider
Rating: 5 ?