Działka na sprzedaż, Piaseczyński, Konstancin-Jeziorna gm, Konstancin-Jeziorna

Numer zlecenia SOHE899
519 000 PLN 162 za m2
Powierzchnia:
3 200 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
920x330

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Konstancin-Jeziorna
Lokalizacja:
Konstancin-Jeziorna
Powierzchnia:
3 200 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Żwir
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka o powierzchni 3200m2 o doskonałym kształcie, bezpośrednio przy drodze gminnej z mediami.

Do sprzedania działka rolna z możliwością przekształcenia na budowlaną w rozwojowej okolicy z szybkim dojazdem do Konstancina Jeziornej i Kabat.
Działka położona w Czernidłach na terenach zielonych niedaleko Wisły. W okolicy powstają nowe domy i kameralne osiedla. Działka znajduje się na terenie rolnym objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, istnieją duże szanse na szybkie przekształcenie terenu w działki budowlane. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej i doprowadzone media. Na pobliskich działkach jest coraz więcej nowych domów oraz wydawane są korzystne decyzje o warunkach zabudowy i pozwolenia na budowę. Pobliskie tereny zielone sprawiają, że jest to idealne miejsce do życia dla osób ceniących sobie spokój, kontakt z naturą, a jednocześnie chcących mieć szybki dojazd do pracy w Konstancinie lub Warszawie. W pobliżu przystanek komunikacji publicznej.

Piękna działka w cichej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem do Warszawy lub na wschodnią stronę Wisły, dzięki przeprawie promowej Gassy -Karczew. Idealna dla ludzi ceniących spokój życia na wsi z możliwością dojazdu do Warszawy. Skontaktuj się, jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat działki

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 410 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Andrzej Łukaszewski
Ekspert kredytowy Credipass
Piaseczyński, Konstancin-Jeziorna gm, Konstancin-Jeziorna
 Cena:  519 000 PLN
 Powierzchnia:   3 200  m2

Patrycja Karpińska

Agent nieruchomości
Rating: 4 ?