Obiekt na sprzedaż, Braniewski, Frombork gm, Frombork

Numer zlecenia SOJE456
2 500 000 PLN 1 759 za m2
Powierzchnia:
1 421.0 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:
Dworek / pałac

Opis

Obiekt na terenie zabudowy usługowej położony na działce o powierzchni 1,18 ha!

Obiekt jest gotowy do własnej aranżacji. Możliwość zagospodarowania nieruchomości na dowolny cel np. na hotel. Budynek można zaadaptować na dom spokojnej starości (właściciel ma wszelkie pozwolenia i zgodę). Nieruchomość III kondygnacyjna z piwnicą i wydzielonym mieszkaniem znajduje się w samym centrum Fromborka, z pięknym widokiem na Zalew Wiślany. Pierwotnie mieściła się w nim szkoła, następnie schronisko młodzieżowe.
Frombork jest uzdrowiskiem nad Zalewem Wiślanym, z trasą rowerową Green Velo, Muzeum Mikołaja Kopernika, Planetarium, Bazyliką Archikatedralną oraz wieloma innymi atrakcjami dla turystów.
Realizowany przekop Mierzei Wiślanej oraz inne inwestycje m.in. nowa plaża, również zwiększają atrakcyjność turystyczną tego miejsca.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
10 373 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
60 164 PLN
Braniewski, Frombork gm, Frombork
 Cena:  2 500 000 PLN
 Powierzchnia:   1 421.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Marta Daczkowska

Lider sprzedaży
Rating: 4.5 ?