Restauracja na sprzedaż, Poddębicki, Uniejów, Sienkiewicza

Numer zlecenia SOJOMA195
6 000 000 PLN 6 000 za m2
Powierzchnia:
1 000.0 m2
Liczba pokoi:
1
Piętro:
/1
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
2010
Stan:
Do odświeżenia

Opis


Oferta ta stanowi doskonałą okazję inwestycyjną w rozwijającym się turystycznie regionie. Jeśli marzysz o własnym biznesie w przepięknej lokalizacji, ta nieruchomość jest idealnym wyborem dla Ciebie. 

Wnętrze obiektu zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie zarówno gości, jak i personelu. Przestronne 2 sale pozwalają na organizację różnego rodzaju wydarzeń, od kameralnych spotkań po większe imprezy. Natomiast nowoczesna i funkcjonalna kuchnia umożliwia przygotowywanie szerokiej gamy dań na najwyższym poziomie.

Lokalizacja nieruchomości gwarantuje ciągły przepływ klientów, dzięki bliskości popularnych term i centrum Uniejowa. Położenie przy głównej drodze zapewnia łatwy dostęp zarówno dla miejscowych mieszkańców, jak i turystów.

Sprzedaż wyjątkowej nieruchomości - Hotelowo-gastronomicznej położonej w sercu term Uniejów, zaledwie kilka kroków od centrum miasta, przy głównej drodze. Ta wyjątkowa oferta obejmuje budynek o 1 poziomie, z przestronnymi 9-cioma pokojami z klimatyzacją i łazienkami oraz w pełni wyposażoną kuchnią, idealny dla każdego, kto marzy o prowadzeniu własnej działalności gastronomicznej w jednym z najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejsc w regionie.
Zapraszam serdecznie do kontaktu w celu umówienia spotkania i osobistego zapoznania się z tym wyjątkowym miejscem.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
0 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Szczepański
Ekspert kredytowy Credipass
Poddębicki, Uniejów, Sienkiewicza
 Cena:  6 000 000 PLN
 Powierzchnia:   1 000.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Michał Wolanek

Agent
Rating: 2.14 ?