Obiekt na sprzedaż, Nowotarski, Nowy Targ gm, Nowy Targ

Numer zlecenia SOKY086
3 699 000 PLN 4 919 za m2
Powierzchnia:
752.0 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:

Opis

Obiekt 750 m2 pod działalność gosp. (usługi-handel + część mieszkaniowa) w znakomitej lokalizacji

Jeżeli szukasz lokalu pod własną działalność gospodarczą lub planujesz wynajmować powierzchnie ta lokalizacja powinna Cię zainteresować. Lokalizacja sprawia, że ta 3 poziomowa nieruchomość nadaję się znakomicie pod działalność usługo-handlową. Dzięki niezależnej klatce schodowej można w niej prowadzić kilka różnych działalności lub wykorzystać ją w całości. Idealna pod m. in.: laboratorium, gabinety, szkołę, przedszkole, fitness i wiele innych. Tylko od Ciebie i twojego architekta zależeć będzie jak ją zaaranżujesz. Duże powierzchnie dają naprawdę wiele możliwości. Budynek po remoncie w 1995r, posiada wszystkie potrzebne instalacje. Dodatkowy atut to znajdujące się powyżej dwupoziomowe mieszkanie (oddzielna oferta/cena - wynajem możliwy tylko w przypadku wynajmu łącznie obu lokali), które może posłużyć bezpośrednio właścicielom lub jako mieszkanie służbowe. Dodatkowym atutem będzie z pewnością zgrabnie urządzony ogród.W najbliższym sąsiedztwie powstaje piętrowy parking Twoi klienci nie będą mieli najmniejszego problemu z zaparkowaniem samochodu.
Zapraszam do kontaktu wszystkich zainteresowanych, nieruchomość godna uwagi.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
15 348 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Konrad Adamczyk
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
87 831 PLN
Nowotarski, Nowy Targ gm, Nowy Targ
 Cena:  3 699 000 PLN
 Powierzchnia:   752.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Konrad Adamczyk

Kierownik biura