Działka na sprzedaż, Piski, Pisz gm, Karwik

Numer zlecenia SONY828
839 000 PLN 129 za m2
Powierzchnia:
6 486 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
75 m x 83 m

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Karwik
Lokalizacja:
Karwik
Powierzchnia:
6 486 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja,
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Bardzo atrakcyjna, duża działka na sprzedaż. Rewelacyjna okolica, spokojna, z dala od tłumów. karwi

Karwik to wyjątkowe miejsce. Po środku Puszczy Piskiej nad brzegiem jeziora Seks łączącego się ze Śniardwami, na terenie obszaru Natura 2000. To enklawa ciszy i spokoju z dala od tłumów i masowej turystyki. To idealne miejsce do stworzenia własnego azylu do wypoczynku wakacyjnego lub zamieszkania całorocznego.
W ciągu 10 minut dotrzemy do Pisza, gdzie znajdziemy wszystkie niezbędne sklepy, punkty usługowe, urzędy. A do stolicy dojedziemy w ciągu zaledwie dwóch godzin dzięki nowo otwartej drodze ekspresowej z Mazur.
Sama działka jest niezmiernie atrakcyjna. Położona jest w drugiej linii zabudowy od jeziora przy gruntowej utwardzonej drodze, w której dostępna jest kanalizacja, światłowód, prąd, woda. Działka jest lekko zadrzewiona, ma bardzo praktyczny kształt trapezu.
Na działce można wznieść budynek całoroczny, możliwe jest zbudowanie nawet czterech budynków, gdyż zostały wydane warunki zabudowy pod cztery obiekty.

Bardzo polecam tę nieruchomość, tym wszystkim, którzy szukają prestiżowego miejsca, z dala od tłumów. Tym, którzy chcą cieszyć się spokojem i dziewiczą przyrodą, a także aktywnie spędzać czas na spacerach w lesie, jeździe na rowerze, konno, etc....

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 283 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Zych
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
22 154 PLN
Piski, Pisz gm, Karwik
 Cena:  839 000 PLN
 Powierzchnia:   6 486  m2

Jacek Trojanowski

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?