Obiekt na sprzedaż, Głogowski, Głogów gm, Głogów

Numer zlecenia SOPE605
500 000 PLN 360 za m2
Powierzchnia:
1 389.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Kamienica

Opis

Podziemny garaż do wykończenia, przewidziany koszt wykończenia mieści się w granicach 70 000 zł

Teren inwestycji obejmuje lokalizację podziemnych oraz naziemnych miejsc parkingowych. Teren jest objęty rygorem ochrony konserwatorskiej. Budowa garażu pierwotnie uzyskała pozytywną opinię Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Teren nie leży na obszarze wpływów eksploatacji górniczej. Konstrukcja składa się ze ścian murowanych z bloczków betonowych M6 grubości 24 cm, izolacje zewnętrzne ścian dyserbit 2x wraz z folią kubełkową, posadzka betonowa o grubości 10 cm nie wykończona - jako chudy beton, strop nad garażem żelbetonowy monolityczny o grubości 20 cm z betonu B20 zbrojony stalą A-III, strop ułożony ze spadkiem 2,6%, konstrukcja stropu o układzie płyt żelbetonowych krzyżowo-zbrojonych opartych na podciągach żelbetowych i ścianach nośnych, nad garażem funkcjonuje wykończony plac manewrowy utwardzony z kostki betonowej z możliwością wydzielenia 20 miejsc parkingowych. Garaż nigdy nie przeciekał.

Cena miejsca parkingowego w garażu podziemnym w mieście Głogów waha się w granicach 30 000 zł, natomiast miejsce parkingowe naziemne ok 10 000 zł, dodatkowo do inwestycji dwie piwnice o pow. 11mkw i 15mkw, cena za mkw piwnicy to koszt 1500zł.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 075 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
13 707 PLN
Głogowski, Głogów gm, Głogów
 Cena:  500 000 PLN
 Powierzchnia:   1 389.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Piotr Kasperski

Kierownik biura