Magazyny i biura na sprzedaż, Zambrowski, Rutki-Kossaki, Zawadzka

Numer zlecenia SOPILY133
113 000 PLN 1 000 za m2
Powierzchnia:
113.0 m2
Liczba pokoi:
0
Piętro:
/0
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
1985
Stan:

Opis

Prezentujemy wyjątkową w naszym regionie nieruchomość, a zarazem doskonałą inwestycję dla przedsiębiorców poszukujących przestrzeni do rozwijania własnej działalności produkcyjnej lub magazynowej. Oferowany obiekt przemysłowy składa się z pomieszczeń, które można zaadaptować według indywidualnych potrzeb przyszłego nabywcy. W cenie znajduje się działka, na której położony jest obiekt, o pow. 276 m. kw. Jednocześnie jest on integralnym elementem większej przestrzeni o łącznej powierzchni 1560 m. kw. (na gruncie o pow. 12950 m. kw.) Może doskonale funkcjonować autonomicznie lub w połączeniu z przyległymi lokalami, tworząc doskonałą bazę logistyczną. Niebagatelną zaletą jest lokalizacja oferowanej nieruchomości - Rutki-Kossaki to miejscowość położona w ciągu drogi 679, tuż przy węźle Mężenin trasy S8 (Warszawa - Białystok). Oznacza to doskonały dostęp do głównych tras komunikacyjnych, co jest nieocenionym atutem dla działalności wymagających sprawnej logistyki i szybkiego dostępu do innych regionów. Sprzedający rozważy również sprzedaż całości nieruchomości, w której skład wchodzi prezentowany obiekt wraz z gruntami. Ogłoszenia sprzedaży pozostałych obiektów wchodzących w skład nieruchomości również dostępne w wyłącznej ofercie Metrohouse Łomża.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia spotkania oraz oglądania nieruchomości. To wyjątkowa okazja, aby nabyć obiekt przemysłowy z dużym potencjałem, w atrakcyjnej cenie i doskonałej lokalizacji. Nie przegap szansy na rozwój swojej działalności w miejscu, które oferuje mnóstwo możliwości.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
0 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Anna Mroczkowska
Ekspert kredytowy Credipass
Zambrowski, Rutki-Kossaki, Zawadzka
 Cena:  113 000 PLN
 Powierzchnia:   113.0  m2
 Liczba pokoi:  0

Robert Majtas

Broker