Agroturystyka na sprzedaż, Wałecki, Tuczno, Pocztowa

Numer zlecenia SOPUSE975
1 850 000 PLN 5 873 za m2
Powierzchnia:
315.0 m2
Liczba pokoi:
20
Piętro:
/1
Struktura:
Cegła przedwojenna
Rok budowy:
1900
Stan:
Do zamieszkania

Opis

Klimatyczny budynek z początków XX w. pełniący funkcję domu z agroturystyką. Przestronne pomieszczenia są pełne naturalnego światła, dzięki dużej ilości okien, z których widok roztacza się na oddalone 100 m jezioro. Imponujące wnętrza są urządzone w stylu charakterystycznym dla tego okresu, łącząc nowoczesne formy z eleganckimi detalami. Klasyczne meble, finezyjne lampy i unikalne dekoracje tworzą atmosferę, która przenosi odwiedzających w czasie i pozwala poczuć ducha tamtej epoki. Wyjątkowa nieruchomość o pow. 315 m2, łącznie dwa piętra i zagospodarowane piwnice, a wszystko posadowione na pięknie urządzonej działce z bajkowym ogrodem.

Nieruchomość generuje bardzo niskie koszty eksploatacyjne, m.in. dzięki niedawno założonym panelom fotowoltaicznym.Tuczno to urokliwa miejscowość otoczona lasami i jeziorami, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla miłośników przyrody i spokoju.

To miejsce, które przenosi nas w przeszłość, jednocześnie będąc świadkiem postępu i rozwoju.

W skład oferowanej nieruchomości wchodzi również budynek o pow. 98 m2, przechodzący aktualnie adaptację na dodatkową część mieszkalną. Oferta skierowana do wymagających klientów.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
0 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Katarzyna Kalwat
Ekspert kredytowy Credipass
Wałecki, Tuczno, Pocztowa
 Cena:  1 850 000 PLN
 Powierzchnia:   315.0  m2
 Liczba pokoi:  20

Martyna Gorbacz

Kierownik