Magazyn na sprzedaż, Białogardzki, Sadkowo

Numer zlecenia SOROLI684
289 000 PLN 723 za m2
Powierzchnia:
400.0 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Piętro:
/0
Struktura:
Mieszana
Rok budowy:
1984
Stan:
Do remontu

Opis


Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem tej wyjątkowej nieruchomości w Sadkowie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej lub umówić się na oglądanie. Ta oferta to nie tylko przestrzeń dla Twojej działalności, ale także inwestycja, która z czasem może znacząco zwiększyć swoją wartość.

Budynek był do tej pory uzywany jako suszarnia ziół ale śmiało można tam prowadzić  inną działalność, która wymaga dużych, otwartych przestrzeni. Dzięki temu, bez względu na charakter Twojej działalności, nieruchomość ta może dostosować się do Twoich indywidualnych potrzeb.

Nieruchomość ta jest idealnie usytuowana, zapewnia łatwy dostęp dzięki asfaltowej drodze. Dzięki dużej działce istnieje możliwość dowolnej adaptacji przestrzeni, co daje potencjalnym inwestorom dużą swobodę w planowaniu przyszłych działań. Czy to będzie magazyn, czy obiekt logistyczny – możliwości są niemal nieograniczone.

Sprzedaż - Szukasz wyjątkowej nieruchomości przeznaczonej pod działalność logistyczną bądź magazynową. Cena tej wyjątkowej oferty wynosi tylko 722 PLN za metr kwadratowy, co stanowi atrakcyjną propozycję na rynku, przy działce 5500m2


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 860 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Jessica Liberkowska
Ekspert kredytowy Credipass
Białogardzki, Sadkowo
 Cena:  289 000 PLN
 Powierzchnia:   400.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  2

Monika Koteja

Broker
Rating: 4.23 ?