Obiekt na sprzedaż, Kraków, Branice

Numer zlecenia SORU027
2 600 000 PLN   3 150 000 PLN   269 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Atrakcyjny obiekt biurowo-magazynowy w dobrej lokalizacji wraz z dużą, płaską działką w kształcie kwadratu oraz parkingiem.

Obiekt biurowy dysponuje również sekretariatem, salą konferencyjną, a także pomieszczeniami socjalnymi i gospodarczymi. Dzięki świetnej lokalizacji w przemysłowej części Nowej Huty nieruchomość znajduje się w dużym natężeniu ruchu osobowego i ciężarowego, a także w sąsiedztwie specjalnej strefy ekonomicznej z dostępem do energii elektrycznej NN i SN oraz wodociągowej. Jedyne 280 metrów dzieli działkę z przystankiem autobusowym i aż ośmioma różnymi liniami MPK. Jest to świetna nieruchomość na siedzibę firmy, niewielką hurtownię lub inne cele.

Istnieje możliwość zakupu sąsiadującej działki o pow. ponad jednego hektara znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie ww. działki oraz ulicy Igołomskiej.

Zapraszam inwestorów do negocjacji.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
10 788 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Rafał Koziara
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
62 472 PLN