Lokal na sprzedaż, Nowotarski, Nowy Targ gm, Nowy Targ

Numer zlecenia SOSI660
2 000 000 PLN 3 636 za m2
Powierzchnia:
550.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Piętro:
Parter/2
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
Stan:
Normalny

Opis

Mam do zaoferowania nieruchomość zlokalizowaną w samym centrum Nowego Targu.

Jeżeli szukasz lokalu pod własną działalność gospodarczą lub planujesz wynajmować powierzchnie ta lokalizacja powinna Cię zainteresować. Znakomita lokalizacja sprawia, że ta 3 poziomowa nieruchomość nadaje się znakomicie pod działalność usługo-handlową. Dzięki niezależnej klatce schodowej można w niej prowadzić kilka różnych działalności lub wykorzystać ją w całości. Idealna pod m. in.: laboratorium, gabinety, szkołę, przedszkole, fitness i wiele innych. Tylko od Ciebie i twojego architekta zależeć będzie jak ją zaaranżujesz. Duże powierzchnie dają naprawdę wiele możliwości. Budynek po remoncie w 1995r, posiada wszystkie potrzebne instalacje. W najbliższym sąsiedztwie powstaje piętrowy parking Twoi klienci nie będą mieli najmniejszego problemu z zaparkowaniem samochodu. Dodatkowy atut to znajdujące się powyżej dwupoziomowe mieszkanie (oddzielna oferta w sprzedaży łączonej ,link poniżej)


https://www.metrohouse.pl/nieruchomosc/XYJO699/nieruchomosc-na-sprzedaz-mieszkanie-nowotarski-nowy-targ-gm-krasinskiego/!/caller/L2JpdXJhLW5pZXJ1Y2hvbW9zYy0xODAyLw%3D%3D___ref___XYJO699


Zapraszam do kontaktu wszystkich zainteresowanych, nieruchomość godna uwagi.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
8 298 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Konrad Adamczyk
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
48 627 PLN
Nowotarski, Nowy Targ gm, Nowy Targ
 Cena:  2 000 000 PLN
 Powierzchnia:   550.0  m2
 Liczba pokoi:  4

Konrad Adamczyk

Kierownik biura