Działka na sprzedaż, Parczewski, Siemień, Żminne

Numer zlecenia SOTI457
130 000 PLN 7 za m2
Powierzchnia:
18 200 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
350x52

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Żminne
Lokalizacja:
Żminne
Powierzchnia:
18 200 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Olbrzymia budowlana działka w bliskim położeniu Parczewa

Miejscowość Żminne otrzymała nagrodę Natura 2000. Na działce można obserwować dzikie zwierzęta gdyż okolica jest nimi przepełniona .
okolica coraz prężniej się rozwija w kierunku turystyki , W miejscowości obok o nazwie Jezioro powstał bar gdzie jest możliwość połowienia ryb i wypicia zimnego piwka , przejazd rowerem zajmie ok. 10 min. Działka jest w pełni odrolniona na obecną chwilę rośnie zborze jednakże właściciel zobowiązał się do uprzątnięcia terenu oraz wyrównania go . Nieruchomość jest częściowo zalesiona oraz znajduje się na niej staw który należałoby odmulić .
W odległości 7 km znajduje się miasto Parczew gdzie znajduje się Peron przez który przejeżdża Pendolino . Okolica jest naprawdę urokliwa najbliższe domostwa znajdują się 300 m dalej a okoliczni mieszkańcy są na prawdę przemili i gościnni

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
509 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
4 486 PLN
Parczewski, Siemień, Żminne
 Cena:  130 000 PLN
 Powierzchnia:   18 200  m2

Patryk Wastian

Doradca ds. nieruchomości