Lokal na wynajem, Warszawa, Praga Północ, Nowa Praga

Numer zlecenia SOTI813
14 148 PLN
Powierzchnia:
117.9 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Mieszana
Rok budowy:
2020

Opis

Szukasz idealnego lokalu? Chcesz prowadzić działalność w doskonałym punkcie?

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 117,90 m 2 , który znajduje się tuż przy metrze, na jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic kulturalnych Stolicy Warszawskiej Pradze Północ. Stare praskie kamienice i opuszczone fabryki dostają nowe życie. Ich przestrzeń transformowana jest w galerie, centra sztuki, pracownie autorskie oraz nowe lokale rozrywkowe i gastronomiczne.Obok inwestycji znajduje się stacja metra, która jeszcze bardziej usprawnia komunikację z centrum Warszawy. Lokal w stanie deweloperskim znajduje się na parterze w ciągu handlowo- usługowym, ma duże witryny i bezpośrednie wejście z ulicy. Lokal jest znakomitą inwestycja zapewniająca wysoki standard i spełniający wszelkie oczekiwania najbardziej wymagających klientów .

Ze względu na atrakcyjną lokalizację lokal nadaje się zarówno na sklep, punkt obsługi klienta, studio fryzjersko-kosmetyczne, biuro, kancelarię notarialną lub adwokacką, szkolenia, gabinety lekarskie lub medycyny estetycznej

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Warszawa, Praga Północ, Nowa Praga
 Cena:  14 148 PLN
 Powierzchnia:   117.9  m2
 Liczba pokoi:  1

Elżbieta Apelska

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 4 ?