Lokal na sprzedaż, Lublin, Śródmieście

Numer zlecenia SOTY014
340 000 PLN 8 120 za m2
Powierzchnia:
41.9 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1902

Opis

Własnościowy lokal blisko Sądów i Placu Litewskiego z możliwością powiększenia!

Oferujemy lokal użytkowy w centrum miasta na Krakowskim Przedmieściu, położony 5 minut od Sądów, 10 minut od Szpitala na Staszica (SPSK nr 1). Lokal na parterze, bez barier architektonicznych z możliwością podjazdu pod drzwi, dostępny od zaraz. Idealny na kancelarię adwokacką lub notarialną dla początkującego prawnika, albo na gabinet lekarski, terapeutyczny lub kosmetyczny. Lokal z witryną, co sprzyja handlowi lub usługom. Nieruchomość składa się z pomieszczenia recepcji, gabinetu, pomieszczenia magazynowego lub zaplecza, toalety i aneksu kuchennego. Istnieje możliwość usunięcia ściany i powiększenia gabinetu o sąsiednie pomieszczenie, jak również zakupu sąsiedniego lokalu i powiększenie powierzchni o ponad drugie tyle. Lokal w dobrym stanie - "na początek działalności". Dostępny również do wynajmu, z możliwością zakupu w dogodniejszym terminie lub "po przetestowaniu"!

Zapraszamy na prezentację i do składania ofert!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 411 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Agnieszka Stawiarska
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
9 719 PLN
Lublin, Śródmieście, Śródmieście
 Cena:  340 000 PLN
 Powierzchnia:   41.9  m2
 Liczba pokoi:  5

Sławomir Kłos

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?