Hotel na sprzedaż, Kielce, Czarnów, Hoża

Numer zlecenia SOVAZY314
5 970 000 PLN 8 779 za m2
Powierzchnia:
680.0 m2
Liczba pokoi:
5
Piętro:
/3
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
2010
Stan:
Do zamieszkania

Opis


Sprzedam obiekt hotelowo-handlowy o dużym potencjale, położony w centrum miasta , w pobliżu  Targów Kielce.Obiekt, ze względu na swoje strategiczne położenie oraz uniwersalność, daje nieskończone możliwości adaptacji i wykorzystania pod różnorodne cele biznesowe. Od hotelu ( obecnie funkcjonujący) połączonego z centrum konferencyjnym  i salą bankietową przez różnorodne punkty usługowe, handlowe aż po ekskluzywne sklepy i butiki - możliwości są niemalże nieograniczone.


Obiekt posiada 3 poziomy oraz piwnicę (magazyn) , co daje przyszłemu właścicielowi szansę na dostosowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb i wyobrażeń o prowadzonej działalności.
Komunikacja między poziomami odbywa się windą zamontowaną w 2017 roku. Istnieje możliwość wynajmu całego obiektu.


Kielce są miastem wojewódzkim o bogatej historii i kulturze, oferującą mieszkańcom i turystom szeroki wachlarz atrakcji. Od zabytków po nowoczesne centra rozrywki. 

Nie przegap więc tej wyjątkowej okazji!


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
0 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Rafał Koziara
Ekspert kredytowy Credipass
Kielce, Czarnów, Hoża
 Cena:  5 970 000 PLN
 Powierzchnia:   680.0  m2
 Liczba pokoi:  5

Małgorzata Woś

Broker
Rating: 3.43 ?