Restauracja na sprzedaż, Wyszkowski, Wielęcin

Numer zlecenia SOVEBY285
3 550 000 PLN 4 326 za m2
Powierzchnia:
820.6 m2
Liczba pokoi:
10
Piętro:
/1
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
2012
Stan:
Do zamieszkania

Opis
Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia się na oglądanie nieruchomości, która z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.Budynek usługowy ,jest w dogodnej lokalizacji, łatwo dostępnej dla gości, co dodatkowo podnosi jego atrakcyjność. Zaplecze techniczne i przestrzeń oferowana przez obiekt gwarantują szerokie możliwości jego wykorzystania nie tylko jako domu weselnego, ale również dla innych rodzajów działalności.Obiekt składa się z dwupiętrowej głównej bryły, w której znajduje się przestronna sala przeznaczona na przyjęcia oraz dwa jednopoziomowe skrzydła, na piętrze  zlokalizowanych jest sześć pokoi hotelowych. Pokoje te oferują komfortowy nocleg dla gości, co czyni to miejsce idealnym na organizację wesel lub innych uroczystości.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
0 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Rafał Kowalski
Ekspert kredytowy Credipass
Wyszkowski, Wielęcin
 Cena:  3 550 000 PLN
 Powierzchnia:   820.6  m2
 Liczba pokoi:  10

Aleksandra Śleszyńska

Ekspert
Rating: 5 ?