Działka na sprzedaż, Koniński, Wilczyn gm, Ościsłowo

Numer zlecenia SOZO858
480 000 PLN 29 za m2
Powierzchnia:
16 700 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
228 x 82 x 292 x 67

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Ościsłowo
Lokalizacja:
Ościsłowo
Powierzchnia:
16 700 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Siatka z bramą
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Ogród

Opis

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana o pow. 1,670ha, z ogrodem, sadem i polem uprawnym.

Przedstawiamy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną o łącznej pow. 1,670ha, znajduje się na niej sad (śliwki, czereśnie, jabłka, gruszki, orzechy, winogrono, jak również owoce gruntowe takie jak truskawki, czy krzewy jeżyn, malin, czarna porzeczka), dodatkowo ogród w większości do wypoczynku, pozostała część działki to pole uprawne. Na terenie nieruchomości znajdują się zabudowania: dom ok 70m2 ogrzewany kominkiem składający się z kuchni łazienki, pokoju, drugiego pokoju do wykończenia, spiżarni, jest także domek letniskowy, garaż na samochód osobowy. W cenę nieruchomości wliczają się urządzenia przydatne do pracy w ogrodzie, czy sadzie. Miejscowość Ościsłowo położona jest w gm. Wilczyn 10km od samego Wilczyna, 7km do Skulska. Najbliższy sklep spożywczy jest w odległości ok 1km. Tereny leśne i wiejskie, cisza i spokój, zgodne sąsiedztwo. W pobliżu Jezioro Wilczyńskie, a także Jezioro Skulskie.

Dom mieszkalny posiada wodę miejską, kanalizacja to oczyszczalna ekologiczna, prąd, jest poddasze obecnie służące jako strych. Na dachu częściowo blacha oraz papa. Domek letniskowy ma podłączony prąd oraz wodę. Front nieruchomości ogrodzony siatką z dwoma bramami wjazdowymi.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 878 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Jakub Kowalski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
13 208 PLN
Koniński, Wilczyn gm, Ościsłowo
 Cena:  480 000 PLN
 Powierzchnia:   16 700  m2

Magdalena Iwańska

Kierownik biura