Hotel na sprzedaż, Krośnieński, Moderówka

Numer zlecenia SOZURI519
6 350 000 PLN 2 594 za m2
Powierzchnia:
2 447.7 m2
Liczba pokoi:
3
Piętro:
/1
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
2000
Stan:
Podwyższony standard

Opis

Oferuję na sprzedaż nieruchomość komercyjną o powierzchni użytkowej 2447 m2.
Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana obiektami gastronomiczno-hotelowymi o powierzchni 2447 m2, posadowiona na 77 arowej działce. Pierwszy budynek restauracyjny powstał w 2000 roku, jako obiekt dwukondygnacyjny. Na parterze mieszczą się: sala restauracyjna wraz z zapleczem kuchennym, sala barowa i sala bankietowa. Sala restauracyjna może pomieścić 60 osób, a sala bankietowa 180. Na piętrze budynku zlokalizowanych jest 11 dwuosobowych pokoi, jeden apartament i zaplecze biurowe. Obiekt wyposażony w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, w centralne ogrzewanie oraz instalację fotowoltaiczną 80kW.
Drugi budynek gastronomiczno-hotelowy został zaprojektowany jako wolnostojący, dwukondygnacyjny i niepodpiwniczony. Na parterze mieści się sala restauracyjna z zapleczem kuchennym, sale konferencyjne czy też pomieszczenia odnowy biologicznej. Na piętrze z kolei znajdują się pokoje hotelowe. Obiekt ma dobre rozwiązanie pod względem funkcjonalno-użytkowym.
Obiekt ma liczne grono stałych gości, którzy wracają tu co rok. Klienci doceniają obiekt z wielu powodów: dobra lokalizacja, kameralność czy spokój. Więcej szczegółowych informacji udzielę telefonicznie i zapraszam również na prezentację, w celu lepszego zapoznania się z ofertą.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
0 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Popek
Ekspert kredytowy Credipass
Krośnieński, Moderówka
 Cena:  6 350 000 PLN
 Powierzchnia:   2 447.7  m2
 Liczba pokoi:  3

Kamil Tomkowicz

Ekspert