Działka na sprzedaż, Giżycki, Ryn gm, Prażmowo

Numer zlecenia SULE536
510 000 PLN 161 za m2
Powierzchnia:
3 163 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
60x58

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Prażmowo
Lokalizacja:
Prażmowo
Powierzchnia:
3 163 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Prażmowo to miejscowość położona na trasie pomiędzy Mikołajkami (18 km) a Giżyckiem (16 km)

W ofercie działka budowlana o powierzchni 3163 m2 (nr 13)z wydanymi warunkami zabudowy na trzy budynki mieszkalne jednorodzinne.Nowy nabywca może zakupić działkę w całości i podzielić ją na trzy samodzielne działki o idealnej wielkości ok 1000 m2. Gdyby jednak ten obszar był za duży to istnieje możliwość zakupu działki o mniejszej powierzchni. Zadzwoń chętnie porozmawiamy i znajdziemy dla Ciebie idealne rozwiązanie:)!
Działka znajduje się na terenie nowo wydzielonych działek i tworzy kameralny kompleks o nazwie Osada Prażmowo.Teren jest zróżnicowany,wznoszący się ku górze-dzięki czemu praktycznie z każdej oferowanej działki mamy piękny widok na Jezioro Jagodne.Lokalizacja kompleksu jak również bezpośrednia bliskość Jeziora Jagodne wchodzącego w skład Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich (100 m od granicy terenu)czyni to miejsce niezwykle atrakcyjnym, zarówno pod względem planowania „wymarzonego własnego miejsca na Mazurach” jak również może stanowić znakomitą inwestycję na przyszłość.

Przyszły właściciel w ramach transakcji nabywa działkę i udział w
drogach wewnętrznych oraz partycypuje w kosztach doprowadzenia mediów i utworzenia dróg co w znaczny sposób ułatwia i jednocześnie przyspiesza proces zagospodarowania powierzchni.Już niebawem na terenie rozpoczną się prace ziemne.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 995 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Jackiewicz
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
13 956 PLN
Giżycki, Ryn gm, Prażmowo
 Cena:  510 000 PLN
 Powierzchnia:   3 163  m2

Agnieszka Sysiak

Kierownik biura