Nowica - Uście Gorlickie, działka inwestycyjna.

Działka na sprzedaż, Gorlicki, Uście Gorlickie gm, Nowica

Numer zlecenia SYSI497
2 190 000 PLN 8 za m2
Powierzchnia:
278 000 m2
Przeznaczenie:
Siedliskowa
Wymiary :
278 x 1000

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Siedliskowa
Miasto:
Nowica
Lokalizacja:
Nowica
Powierzchnia:
278 000 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Fantastyczna, wyjątkowa działka o powierzchni niemal 28 hektarów.

Działka inwestycyjna w sercu Beskidu Niskiego, o ogromnym potencjale. 28 hektarów z aktualnym pozwoleniem na zabudowę siedliskową ( dom mieszkalny + 5 budynków gospodarczych). Jedna z ostatnich tak malowniczych i zacisznych posiadłości o takim areale. Unikatowa nieruchomość otoczona lasem, w otulinie parku krajobrazowego, bez bezpośredniego sąsiedztwa innych zabudowań. Idealna na rancho, agroturystykę lub ośrodek szkoleniowy z poligonem surviwalowym. 6 km od zalewu Klimkówka oraz Uścia Gorlickiego i 8 km od wyciągu narciarskiego na Magurze Małastowskiej. W miejscowości Sękowa ( 8 km w linii prostej) prowadzone są odwierty geotermalne, a w dalszej perspektywie planowana budowa basenów geotermalnych. Jest prawomocne pozwolenie na budowę domu mieszkalnego wraz z budynkami gospodarczymi w ramach zagrody siedliskowej. Ogólna powierzchnia zabudowy to 1020 m2 (rozplanowanie oraz układ budynków pod kątem zamieszkania, ośrodka szkoleniowo-wypoczynkowego, agroturystyki itp.

Dojazd drogą asfaltową przez wieś, ostatnie 500 m drogą gminną utwardzoną. W miejscu planowanej zabudowy działka o łagodnym nachyleniu. Na działkę składają się ewidencyjnie pastwiska i łąki - częściowo porośnięte samoistnym nasadzeniem oraz 3,5 ha ewidencyjnego lasu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
10 169 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Paweł Wośko
Ekspert kredytowy Credipass
Gorlicki, Uście Gorlickie gm, Nowica
 Cena:  2 190 000 PLN
 Powierzchnia:   278 000  m2

Andrzej Turski

Lider sprzedaży
Rating: 5 ?