Lokal na wynajem, Łódź, Bałuty

Numer zlecenia SYSU255
4 500 PLN
Powierzchnia:
136.9 m2
Liczba pomieszczeń:
14
Piętro:
1/2
Struktura:
Rok budowy:
2007
Stan:
Wysoki standard

Opis

Nieruchomość do wynajęcia o powierzchni ok 137m2 na gabinet, kancelarię, biuro rachunkowe szkołę.

Nieruchomość położona w północnej części Łodzi w spokojnej okolicy- Julianów okolice ul. Biegańskiego i parku. Nieruchomość to piętro domu o wielkości ok 137m2 dzieli się na przedsionek , poczekalnie , pomieszczenie gospodarcze, łazienkę, dwa WC, hall do wspólnego użytku a także pięć pomieszczeń - gabinetów o metrażach od 12 m2 do 20 m2 w każdym pomieszczeniu jest umywalka bądź opcja jej podłączenia. Istnieje możliwość wynajmu poszczególnych pomieszczeń- gabinetów. Budynek posiada wszystkie media miejskie- centralne ogrzewanie gazowe, szybki internet, osobne wejście z domofonem. Wysoki standard wykończeń- prestiżowa lokalizacja.

Całość dostępna od 1.03.2022r.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Łódź, Bałuty, Bałuty
 Cena:  4 500 PLN
 Powierzchnia:   136.9  m2
 Liczba pokoi:  14

Sebastian Zajda

Doradca ds. nieruchomości