Obiekt na wynajem, Legionowski, Jabłonna gm, Jabłonna

Numer zlecenia SYTA460
17 000 PLN
Powierzchnia:
1 000.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Hala Magazynowo-Usługowa 1000 m Jabłonna/Legionowa

Do wynajęcia Hala z Pomieszczeniami Biurowymi w miejscowości Jabłonna.Nieruchomość położona przy ul.Modlińskiej.Budynek składa się z 2 hal magazynowych,pomieszczeń biurowych i socjalnych o łącznej powierzchni 1000 m.Główne pomieszczenie magazynowe znajduje się na poziomie( 0),na poziomie (-1)pomieszczenie magazynowe i biurowe o łącznej powierzchni 180 m.Budynek wyposażony w windę przemysłową.Posadzka w halach przemysłowa,niepylna.Posadzka w pomieszczeniach biurowych płytki i wykładzina.Pomieszczenia biurowe klimatyzowane,cały budynek posiada ogrzewanie gazowe.Dogodny wjazd dla samochodów ciężarowych szeroka brama wjazdowa z pilotem.Cena wynajmu 17 tys zł do ceny należy doliczyć opłaty za media według liczników.Zapraszam.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Legionowski, Jabłonna gm, Jabłonna
 Cena:  17 000 PLN
 Powierzchnia:   1 000.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Justyna Bembas

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?