Lokal na wynajem, Warszawa, Śródmieście

Numer zlecenia SYTA886
8 500 PLN
Powierzchnia:
67.3 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Piętro:
3/3
Struktura:
Rok budowy:
Stan:
Po remoncie

Opis

Pomieszczenia biurowe w centrum Warszawy przy al. Armii Ludowej.

Oferuje do wynajęcia pomieszczenia biurowe w samym centrum Warszawy przy skrzyżowaniu Armii Ludowej i Al. Niepodległości. Lokalizacja biura jest bardzo dobrze skomunikowana z każdym punktem Warszawy.
Do metra 200 m, do autobusu 100 m do tramwaju 150 m. W pobliżu biura znajdują się parkingi gdzie można wynająć miejsca parkingowe.

Biuro znajduje się na ostatnim piętrze nowo wyremontowanego budynku, składa się z 2 pomieszczeń biurowych. Jedno z nich, wyposażone jest w toaletę oraz aneks kuchenny wyposażony w zmywarkę, lodówkę oraz płytę indukcyjną. Oba pomieszczenia wyposażone są w klimatyzację, media oraz kontrolę dostępu. Cały budynek jest chroniony i monitorowany.

Zapraszam na prezentację

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście
 Cena:  8 500 PLN
 Powierzchnia:   67.3  m2
 Liczba pokoi:  5

Krzysztof Nobis

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?