Lokal na sprzedaż, Skarżyski, Skarżysko-Kamienna gm, Skarżysko-Kamienna

Numer zlecenia SYTE367
1 100 481 PLN 6 900 za m2
Powierzchnia:
159.5 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Pustak ceramiczny
Rok budowy:
2019

Opis

Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 159,49m² wraz z najemcą. Długi okres najmu. Gotowiec inwestycyjny.

Oferujemy wyjątkową inwestycję w postaci lokalu handlowo-usługowego o imponującej powierzchni 159 m², położonego w centralnej części Skarżyska-Kamiennej. To świetna okazja dla nowego klienta, poszukującego pewnej i dochodowej inwestycji.

Nieruchomość znajduje się w gęsto zaludnionej okolicy, co zapewnia stały przepływ klientów. Bliskość innych sklepów, placówek edukacyjnych i komunikacji publicznej sprawia, że to miejsce cieszy się dużym zainteresowaniem.

Powierzchnia 159 m² to przestronna przestrzeń oferująca mnóstwo możliwości. To idealne miejsce na prowadzenie sklepu, biura czy punktu usługowego.

Najemca z długim okresem najmu to jedna z kluczowych korzyści tej inwestycji co gwarantuje stały i pewny przypływ dochodów. To doskonała okazja dla inwestora, który szuka stabilności finansowej.Lokal handlowo-usługowy o pow 159 m² w Skarżysku Kam z długoterminowym najemcą i po remoncie to propozycja, która łączy w sobie stabilność i potencjał wzrostu. Nie przegap tej unikalnej inwestycji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Cena netto: 1 100 481 zł

Zapraszam!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
7 084 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Magdalena Nowak-Skrzyniarz
Ekspert kredytowy Credipass
Skarżyski, Skarżysko-Kamienna gm, Skarżysko-Kamienna
 Cena:  1 100 481 PLN
 Powierzchnia:   159.5  m2
 Liczba pomieszczeń:  1

Piotr Kurowski

Kierownik biura