Obiekt na sprzedaż, Gdańsk, Kowale

Numer zlecenia SYTY833
3 500 000 PLN 5 833 za m2
Powierzchnia:
600.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Pensjonat

Opis

Przedstawiamy Państwu doskonałą inwestycję na działalność hotelową.

Dom w pełni umeblowany z częścią pensjonatową.
Część prywatna ok. 110 m: otwarta przestrzeń - salon, jadalnia i kuchnia; sypialnia z garderobą, gabinet, łazienka, pralnia. przedpokój. Osobne wejście do części prywatnej oraz dodatkowo z lobby.
Część pensjonatowa: 15 pokoi z łazienkami w pełni umeblowany i działający pensjonat; kuchnia, jadalnia, lobby. Dodatkowo strych, który można zaadaptować na cele mieszkalne.
Cena obejmuje umeblowanie części prywatnej i pensjonatowej.
W bryle budynku znajduje się garaż dla 2 samochodów.
System centralnego ogrzewania na gaz firmy Viessmann (wydajny-oszczędny piec z zamkniętą komorą spalania z zasobnikami ciepłej wody) oraz panele słoneczne.
Istnieje możliwość wykorzystania na inne cele komercyjne np. prywatną klinikę, przedszkole, dom dla starszych osób, dom dziecka itp...

Zapraszam na prezentację.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
16 251 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Justyna Bielecka
Ekspert kredytowy Credipass
Gdańsk, Kowale, Kowale
 Cena:  3 500 000 PLN
 Powierzchnia:   600.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Maciej Górka

Kierownik biura