Działka na sprzedaż, Wałecki, Strączno

Numer zlecenia TACA263
99 000 PLN 89 za m2
Powierzchnia:
1 110 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
1x1

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Strączno
Lokalizacja:
Strączno
Powierzchnia:
1 110 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Na sprzedaż oferujemy kompleks działek budowlanych położonych w malowniczej okolicy Strączna. Położenie jest doskonałe dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą, jednocześnie będąc blisko centrum miasta Wałcza oraz miejscowej szkoły.

Kompleks składa się z 8 działek o zróżnicowanej powierzchni, obejmujących obszary od 1100 do 1310 metrów kwadratowych. Dzięki temu każdy może znaleźć działkę odpowiednią dla swoich potrzeb i planów budowlanych.

Dzięki swojemu położeniu, te działki oferują doskonałą możliwość zbudowania wymarzonego domu, ciesząc się jednocześnie dostępem do pięknych widoków na okoliczne jeziora oraz bliskością miasta i wszystkich jego udogodnień. Zainteresowani są serdecznie zapraszani do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz aby zaplanować wizytę na miejscu i zobaczyć te wyjątkowe działki osobiście.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
677 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Katarzyna Kalwat
Ekspert kredytowy Credipass
Wałecki, Strączno
 Cena:  99 000 PLN
 Powierzchnia:   1 110  m2
 Liczba pokoi:  0

Katarzyna Kalwat

Agent
Rating: 3.66 ?