Obiekt na sprzedaż, Pruszkowski, Pruszków gm, Pruszków

Numer zlecenia TADE512
1 300 000 PLN   4 900 000 PLN   0 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Wyjątkowy z przepiękną architekturą z XIX w.Obiekt zabytkowy z 1908 r objęty ochroną konserwatorską.

Budynek z czerwonej cegły,murowany, o pięknej i ciekawej architekturze ,trzykondygnacyjny,podpiwniczony z poddaszem o łącznej powierzchni 1139,8 m2 usytuowany na działce 5 000 m2.W związku odremontowaniem,renowacją i konserwacją obiektu można ubiegać się o dotację finansową z Unii oraz z różnych źródeł np.Program Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.Świetna inwestycja na hotel,pensjonat,SPA,centrum konferencyjne,dom opieki społecznej,klinikę,szkołę czy też muzeum. Na działce znajduje się również budynek mieszkalny.Działka uzbrojona w energię elektryczną,wodę miejską i kanalizację.Ogrodzona.Możliwośc usytuowania usług z zakresu handlu o powierzchni sprzedaży powyżej 2000 m2 oraz miejsc postojowych.dla samochodów.Dojazd ulicą asfaltową,dość ruchliwą. Cena do negocjacji.

Budynek był przeznaczony na szpital dla pracowników kolei warszawsko-wiedeńskiej. Od 1918 roku pałacyk udostępniony na potrzeby oświaty. Na początku funkcjonowała w nim szkoła podstawowa i zawodowa. W latach 80. w pałcyku mieścił hotel turystyczny "Tramp".

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
5 394 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Seweryn Witkowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
32 905 PLN