Obiekt na sprzedaż, Działdowski, Działdowo gm, Działdowo

Numer zlecenia TADI973
1 800 000 PLN 4 000 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Do sprzedania lokal mieszkalno-usługowy w Działdowie przy ulicy Leśnej.

Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal mieszkalno - usługowy w Działdowie w województwie warmińsko - mazurskim, w powiecie działdowskim, w gminie Działdowo. Budynek posadowiony na działce o powierzchni 624 mKw przy bardzo ruchliwej ulicy. Lokal usługowy o powierzchni 300 mKw składający się z przestronnego pomieszczenia przystosowanego do prowadzenia działalności gospodarczej, biura, WC oraz piwnicy mogącej służyć jako magazyn. Dodatkowym atutem jest należąca do lokalu rampa rozładunkowa. Na piętrze znajduje się na mieszkanie z oddzielnym wejściem o powierzchni 150 mKw składające się z dwóch pokoi, przestronnego słonecznego salonu połączonego z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem. Teren przed nieruchomością wyłożony kostką i ogrodzony. Obiekt gotowy zarówno do zamieszkania jak i otworzenia działalności gospodarczej.

Zapraszam na bezpłatną prezentację. Polecam

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
7 468 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Katarzyna Hołownia
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
44 135 PLN
Działdowski, Działdowo gm, Działdowo
 Cena:  1 800 000 PLN
 Powierzchnia:   0.0  m2
 Liczba pokoi:  0

Agnieszka Różańska

Agent nieruchomości