Lokal na wynajem, Gdańsk, Wrzeszcz

Numer zlecenia TAFE575
14 908 PLN
Powierzchnia:
151.5 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Piętro:
Parter/4
Struktura:
Rok budowy:
2019
Stan:
Deweloperski

Opis

Lokal użytkowy w prestiżowym Gdańskim Browarze Kulturowy we Wrzeszczu !!!

Lokal z bardzo dużym potencjałem o powierzchni 151,5 m2, położonego na parterze, do własnej aranżacji. Inwestycja realizowana jest na terenie dawnego browaru we Wrzeszczu w kompleksie kulturalno-rozrywkowym o nazwie Browar Kulturalny. Powstanie tam m.in. sala koncertowa, lokale gastronomiczne. Lokalizacja w sercu Wrzeszcza gwarantuje łatwe dotarcie nie tylko do bogatej oferty sklepów, ale również obiektów kulturalnych i rozrywki. Ponadto w bliskim sąsiedztwie znajduje się stacja kolejowa Gdańsk-Wrzeszcz. Nieruchomość wyposażona w niezbędne przyłącza i instalacje do prowadzenia działalności usługowej.Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Gdańsk, Wrzeszcz, Wrzeszcz
 Cena:  14 908 PLN
 Powierzchnia:   151.5  m2
 Liczba pokoi:  5

Maciej Górka

Kierownik biura