Lokal na sprzedaż, Szczecinecki, Szczecinek gm, Szczecinek

Numer zlecenia TAGI068
199 000 PLN   269 000 PLN   2 463 za m2
Powierzchnia:
80.8 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Wielka płyta
Rok budowy:
1999

Opis

W Szczecinku- na sprzedaż lokal usługowy ul.Armii Krajowej.
Duży ruch komunikacyjny.

Lokal usługowy usytuowany w ciągu lokali handlowo-usługowych m.in gabinety fryzjersko-kosmetyczne, kwiaciarnia, gabinet lekarski. Duża witryna oraz położenie przy ulicy sprawia że lokal jest widoczny dla konsumentów. Klimatyzowany z dwoma wejściami ( od frontu oraz od podwórka). Niewątpliwą zaletą tego miejsca jest brak bariery architektonicznej w postaci schodów, pozwalając tym samym na swobodne wejście do środka lokalu. Obiekt ten przez długi czas z powodzeniem wykorzystywany był jako lokal gastronomiczny. Powierzchnia 80,80m2 została podzielona na salę sprzedażową, zaplecze, pomieszczenie socjalne, kuchnie, pomieszczenie kuchenne oraz dwa wc. Miejsce gwarantujące duży ruch pieszych, i kołowy, miejsca parkingowe ogólnodostępne.

Zapraszam serdecznie na prezentację.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
826 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Katarzyna Kalwat
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
5 243 PLN
Szczecinecki, Szczecinek gm, Szczecinek
 Cena:  199 000 PLN
 Powierzchnia:   80.8  m2
 Liczba pokoi:  3

Grzegorz Krajewski

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?