Lokal na wynajem, Warszawa, Śródmieście, powiśle

Numer zlecenia TANY461
4 500 PLN
Powierzchnia:
90.8 m2
Liczba pomieszczeń:
7
Piętro:
Parter/6
Struktura:
Rok budowy:
1929
Stan:
Wysoki standard

Opis

DO WYNAJĘCIA LOKAL BIUROWY W KAMIENICY NA POWIŚLU - Al. 3 MAJA

BIURO POŁOŻONE OBOK MOSTU PONIATOWSKIEGO, klimatyczne i uwzględniające charakter przedwojennej kamienicy z 1929 r., na Powiślu, Al. 3 Maja 2, w kamienicy z tradycjami, gdzie mieszczą się kancelarie adwokackie, biura reklamowe, architekci i aktorzy. Blisko SKM na Powiśli 5 min od biura. Biuro w b. dobrym standardzie - 91 m2, funkcjonalne, internet stały w kamienicy, parking od ulicy przy kamerach policyjnych. Składa sie z holu, 4 odrębnych pokoi, aneksu kuchennego, łazienki.
Pod mostem jest parking, są wzdłuż ulicy miejsca parkingowe dla mieszkańców kamienicy. Można parkować w sąsiednich uliczkach , obok stacji benzynowej, po obu stronach mostu gdzie wszędzie są kamery. za cenę jak dla mieszkańców. Kamienica z własnym dozorem, zadbana.

Blisko centrum Kopernika, Biblioteka UW, Stare Miasto.

Gorąco polecam!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Śródmieście, Powiśle
 Cena:  4 500 PLN
 Powierzchnia:   90.8  m2
 Liczba pokoi:  7

Agnieszka Godlewska

Kierownik biura