Działka na sprzedaż, Wejherowski, Wejherowo gm, Gościcino

Numer zlecenia TARO568
200 000 PLN 175 za m2
Powierzchnia:
1 140 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
26.61x45.22x23.51x53.70

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Gościcino
Lokalizacja:
Gościcino
Powierzchnia:
1 140 m2
Media:
Woda, Elektryczność
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Sprawdź jak mieszka się na Kaszubach. Pięknie położona działka z pozwoleniem na budowę.

Atrakcyjna działka z pozwoleniem na budowę domu Homekoncept - 33 wariant 1 zlokalizowana w Gościcinie (gmina Wejherowo). Bardzo dobrze skomunikowana z resztą Trójmiasta. Najbliższy przystanek autobusowy w odległości 750 metrów od nieruchomości z dogodnym dojazdem do Wejherowa. W odległości 3 km znajduje się stacja PR/SKM w kierunkach Słupsk oraz Gdańsk. Dogodną komunikację samochodową zapewnia droga ekspresowa S6 (Trasa Kaszubska) znajdująca się w odległości 8 km (węzeł Luzino).
Działka usytuowana na wzgórzu skąd rozpościera się piękny widok na okolicę.
Gościcino to urokliwe miejsce, które w ostatnich latach zyskuje na popularności i jest wyborem dla planujących budowę domu jednorodzinnego. Ze względu na bliskość atrakcyjnych terenów stanowi doskonałą propozycję inwestycyjną.
Ze względu na dynamiczną rozbudowę zabudowy jednorodzinnej okolicy powstają nowe punkty usługowe (Biedronka) a z czasem oferta będzie jeszcze bogatsza. Polecamy!

Jedna z najbardziej malowniczo położonych miejscowości w okolicach Wejherowa, przyciągnęła już wielu entuzjastów zabudowy jednorodzinnej, którzy chcą cieszyć się spokojem i bliskością natury.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 368 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Radosław Walczak
Ekspert kredytowy Credipass
Wejherowski, Wejherowo gm, Gościcino
 Cena:  200 000 PLN
 Powierzchnia:   1 140  m2
 Liczba pokoi:  0

Kamila Pawlik

Doradca ds. nieruchomości