Obiekt na sprzedaż, Łódź, Śródmieście

Numer zlecenia TECA635
3 600 000 PLN 2 611 za m2
Powierzchnia:
1 379.0 m2
Liczba zabudowań:
5
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Działka zbudowana budynkami o charakterze przemysłowym: biurowo-produkcyjno-magazynowym

Z działki istnieje bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Bezpośredni dojazd do nieruchomości odbywa się z ulicy Milionowej. Nieruchomość stanowiąca dwie działki gruntu, o łącznej powierzchni: 2.453 m.kw. o kształcie zbliżonym do prostokąta tworzy funkcjonalną całość. Budynki w zabudowie zwartej, usytuowane są wzdłuż wschodnio - południowo -zachodniej granicy działki.
Łączna powierzchnia budynków wynosi: 1.379 m.kw.. Pozostała część działki stanowi plac manewrowy i miejsca postojowe dla samochodów. Wszystkie budynki są wynajmowane. Podobna zabudowa jest w najbliższym sąsiedztwie, o charakterze przemysłowym ( hurtownie, usługi, biura i drobna produkcja)

Dobry dojazd w każdym kierunku Łodzi. Zachęcam do oglądania.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
14 937 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Sadowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
85 547 PLN
Łódź, Śródmieście, Śródmieście
 Cena:  3 600 000 PLN
 Powierzchnia:   1 379.0  m2
 Liczba pokoi:  5

Agnieszka Weber

Broker nieruchomości