Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki, Stanisławowska

Numer zlecenia TEHY040
975 000 PLN   985 000 PLN   9 559 za m2
Powierzchnia:
102.0 m2
Liczba pokoi:
3
Piętro:
2/2
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
2001
Stan:
Deweloperski

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Wrocław
Ulica:
Stanisławowska
Powierzchnia:
102.0 m2
Piętro:
2/2
Pokoje:
3
Kuchnia:
Brak danych
Balkon:
Nie
Rodzaj własności:
Własność
Technologia budowy:
Cegła
Wysokość czynszu:
320 PLN
Ogrzewanie:
Na gaz ziemny
Winda:
Nie
Widok:
Ulica
Parking:
Brak danych

Opis

Na sprzedaż bardzo przestronne mieszkanie z dużym potencjałem

Oferuję państwu duże 3 pokojowe mieszkanie na Muchoborze Wielkim.

Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w budynku 2 piętrowym. Lokal składa się z dwóch bardzo ustawnych pokoi, olbrzymiego 60-metrowego salonu z oknami witrażowymi z aneksem kuchennym do własnej aranżacji, oraz łazienki. Mieszkanie jest do wykończenia przez przyszłego właściciela (meble, kuchnia, sprzęt AGD, kocioł CO, łazienka) w zależności od przeznaczenia lokalu. Jest możliwość wyodrębnienia jeszcze jednego pokoju oraz pokoju dziennego. Nad całym mieszkaniem jest strych, który może służyć jako bardzo duża komórka lokatorska, gdzie da się zmieścić wszystko, a nawet więcej. Pod blokiem są ogólnodostępne miejsca postojowe.

Większość lokali w budynku, to są biura. Na dole jest Żabka, a zamieszkałych na chwilę obecną jest tylko jedno mieszkanie.


Mieszkanie jest wielofunkcyjne....idealnie nadaje się na biuro ze względu na dużą otwartą przestrzeń oraz na "biurowych" sąsiedzi, również nadaje się dla dużej rodziny z dziećmi, ponieważ mieszkanie można powiększyć o 1 pokój.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
6 668 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Hamera
Ekspert kredytowy Credipass
Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki, Stanisławowska
 Cena:  975 000 PLN
 Powierzchnia:   102.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Daria Paszkowska

Agent nieruchomości