Magazyn na wynajem, Szczecinecki, Szczecinek

Numer zlecenia TEME569
11 352 PLN
Powierzchnia:
567.6 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Piętro:
Parter/0
Struktura:
Rok budowy:
Stan:

Opis

Hala produkcyjno-magazynowa z doskonałą lokalizacją i funkcjonalnym układem przestrzennym Do wynajęcia wyjątkowa oferta - hala produkcyjno-magazynowa, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów.
Hala została zaprojektowana z myślą o efektywnym funkcjonowaniu procesów produkcyjnych i logistycznych, stanowi idealne miejsce dla firm z sektora przemysłowego, produkcyjnego czy logistycznego. Wysokość nieruchomości oraz solidna konstrukcja podłogi sprzyja składowaniu większych partii produktów, maszyn lub urządzeń produkcyjnych. Dodatkowo, nieruchomość ta położona jest w dogodnej lokalizacji, co ułatwia transport i dostęp do kluczowych dróg komunikacyjnych. Zapraszam do osobistej wizyty, aby lepiej poznać potencjał tej nieruchomości.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Szczecinecki, Szczecinek
 Cena:  11 352 PLN
 Powierzchnia:   567.6  m2
 Liczba pomieszczeń:  1

Grzegorz Krajewski

Kierownik