Obiekt na sprzedaż, Sochaczewski, Teresin gm, Maszna

Numer zlecenia TESI300
5 700 000 PLN 4 101 za m2
Powierzchnia:
1 390.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Dworek / pałac

Opis

Piękna posiadłość na dużej działce z możliwością zaadaptowania pod indywidualne wymagania.

Dworek położony jest na działce o powierzchni trzech hektarów, częściowo zadrzewionej.

Posiadłość składa się z budynku głównego o powierzchni: 1390m2 , w której znajdują się sypialnie, pokoje, dwie łazienki każda z dwiema umywalkami, dwoma prysznicami i dwiema kabinami wc. Strefa kuchenna dostosowana do pracy profesjonalnej kuchni, spełniająca wszelkie normy prawne. Jest podjazd dla dostawcy umożliwiający sprawny rozładunek.
W drugiej części dworku znajdziemy salę z antresolą, do indywidualnej adaptacji z możliwością wydzielenia dodatkowych pomieszczeń.

Dodatkowo na terenie znajduje się budynek gościnny z trzema miejscami garażowymi, z użytkowym poddaszem o powierzchni: 75m2, idealnie nadający się na sypialnie - są podłączenia sanitarne, możliwość wydzielenia części łazienkowej.

W otaczającym dworek rozległym ogrodzie w stylu angielskim znajduje się naturalna roślinność leśno-parkowa, w tym drzewa i krzewy takie jak: brzozy, sosny, modrzewie, srebrne świerki, dęby, akacje.

Nieruchomość świetnie nadaje się na salę bankietową, dom seniora czy ekskluzywne SPA. Docenią ją klienci o najwyższych wymaganiach, nie tylko ze względu na piękny, zielony teren ogrodu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
23 650 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
134 004 PLN
Sochaczewski, Teresin gm, Maszna
 Cena:  5 700 000 PLN
 Powierzchnia:   1 390.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Jakub Markiewicz

Doradca ds. nieruchomości