Działka na sprzedaż, Ostródzki, Miłakowo gm, Naryjski Młyn

Numer zlecenia TEXA415
4 130 900 PLN 25 za m2
Powierzchnia:
165 236 m2
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Wymiary :
520x318

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Miasto:
Naryjski Młyn
Lokalizacja:
Naryjski Młyn
Powierzchnia:
165 236 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Duża nieruchomość gruntowa, w pięknej mazurskiej okolicy. Pod zabudowę hotelową i indywidualną.

Ze względu na unikalny charakter przyrodniczy i walory turystyczne, teren jest objęty specjalnym MPZP. Przeznaczenie podstawowe to usługi turystyczne i zabudowa rekreacji indywidualnej. W przepięknym, nieskażonym i niezagrożonym urbanistycznie terenie będzie można zrealizować obiekty związane z obsługą ruchu turystycznego, takie jak hotele, baseny, gabinety odnowy biologicznej, spa, obiekty gastronomiczne, ale też zabudowę rekreacji indywidualnej.
Właściciel pragnie sprzedać nieruchomość w całości, a nabywca będzie mógł zrealizować inwestycję na całym obszarze nieruchomości lub dokonać wydzielenia z niej kilkudziesięciu działek i przeznaczyć je do dalszej odsprzedaży (w załączeniu wstępny plan podziału). Prąd, wodociąg w drodze. W planach kanalizacja i gaz. Dostęp do drogi wojewódzkiej nr 528 i powiatowej nr 1195N. Dojazd do S7 - 20 minut. Infrastruktura handlowa: Morąg i Miłakowo - 12 minut samochodem. Do Ostródy 39 minut, 76 minut do Trójmiasta i 3h 20 minut do Warszawy.


W okolicy mnóstwo jezior i rzek umożliwiających uprawianie wędkarstwa i sportów wodnych. Setki tras rowerowych i pieszych. 5 min. rowerem do pięknego, czystego jeziora Narie. To teren dawnych Prus Wschodnich, przepełniony historią. Mnóstwo tu zabytków i atrakcji dla turystów z kraju i z zagranicy.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
16 162 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Bartosz Żuchowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
97 797 PLN
Ostródzki, Miłakowo gm, Naryjski Młyn
 Cena:  4 130 900 PLN
 Powierzchnia:   165 236  m2

Jarosław Ferek

Agent nieruchomości
Rating: 4 ?