Dom w Jezioranach. Mazury. Z garażem, gotowy!!!

Dom na sprzedaż, Olsztyński, Jeziorany gm, Jeziorany

Numer zlecenia TEXA610
695 000 PLN 5 187 za m2
Powierzchnia:
134.0 m2
Liczba pokoi:
4
Liczba pięter:
1
Struktura:
Pustak ceramiczny
Rok budowy:
2010
Stan:
Normalny

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Miasto:
Jeziorany
Ulica:
Powierzchnia:
134.0 m2
Liczba pięter:
1
Pokoje:
4
Kuchnia:
Brak danych
Rodzaj własności:
Odrębna własność
Technologia budowy:
Pustak ceramiczny
Rodzaj budynku:
Wolnostojący
Ogrzewanie:
Węglowe
Dojazd:
Kostka bauma lokalna
Rok budowy
2010
Wielkość działki:
573 m2
Parking:
Brak danych
 
sprawdź szczegółowe parametry pomieszczeń >>>

Opis

Bardzo dobra oferta dla ludzi ceniących klimat małych, mazurskich miast. Blisko lasy i jeziora.

Dom kompletny, do zamieszkania, z odrębnym budynkiem garażowo-gospodarczym. Bardzo dobrze ocieplony, umeblowany. Niedawno wykonany remont łazienki na użytkowym poddaszu. Dom posiada balkon, zagospodarowaną kotłownię z nowoczesnym piecem na drewno/węgiel, garaż, kuchnię, połączoną z jadalnią i salonem oraz gustownie wykonane drewniane schody. Dojazd do domu drogą publiczną, pokrytą nową kostką brukową. Działka jest ogrodzona ogrodzeniem metalowym, z elektryczną bramą wjazdową. Na podwórku są liczne nasadzenia w postaci drzewek ozdobnych i owocowych. Przy domu jest dość duży taras, na który można wychodzić z salonu. Jeziorany to miasteczko na Warmii, ostatnio przeżywające boom inwestycyjny, np. wykonywana jest obwodnica miasta ze ścieżką pieszo-jezdną, renowacja ulic i chodników, modernizacja wieży ciśnień. W bliskiej odległości jest rzeka o pięknej nazwie Symsarna, kilka jezior, m.in. jeziora Ławki, Luterskie, a w Tłokowie funkcjonuje publiczne kąpielisko.

Miasteczko Jeziorany na Warmii, z licznymi zabytkami, piękną rzeką Symsarną, licznymi jeziorami tuż obok, z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną. Teren wokół Jezioran jest pagórkowaty, pokryty licznymi lasami. Dom znajduje się przy wyjeździe z miasta, w spokojnej okolicy. Idealny dla rodzin.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 753 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Maria Gruszycka-Glabas
Ekspert kredytowy Credipass
Olsztyński, Jeziorany gm, Jeziorany
 Cena:  695 000 PLN
 Powierzchnia:   134.0  m2
 Liczba pokoi:  4

Jarosław Luma

Kierownik biura