Obiekt na sprzedaż, Tatrzański, Zakopane gm, Zakopane

Numer zlecenia TEXA678
6 490 000 PLN   6 900 000 PLN   17 079 za m2
Powierzchnia:
380.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Pensjonat

Opis

Wysokiej klasy apartament gotowy do prowadzenia działalności w Zakopanem. Powierzchnia 380m2.

Proponujemy Państwu piękny nowy apartamentowiec wysokiej klasy, zaprojektowany przez znanego architekta. Obiekt już przynosi dochody, bardzo dobrze oceniany. Z dbałością o szczegóły i jakoś użytych materiałów. W budynku docelowo może być 5-6 apartamentów w zależności od zapotrzebowania oraz luksusowy penthouse. Budynek pokryty aluminium, zewnętrza fasada drewniana. Obiekt monitorowany, 12 kamer.
Parter to wykończony pod klucz apartament 70 m2 (2 sypialnie, salon, łazienka z sauną, aneks kuchenny. Dwa mniejsze apartamenty po 35 m2 stan surowy.
Pierwsze piętro: 2 apartamenty po około 70 m2 wykończone. Pierwszy z nich: 2 sypialnie, 2 łazienki, aneks kuchenny. Drugi 2 sypialnia, łazienka z sauną, salon, aneks kuchenny.
Drugie piętro: luksusowy penthouse całość 115m2. Duży salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie z łazienkami.
Na terenie posesji jacuzzi o wymiarach 2,30m x 2.30 m.
Parking na około 6 samochodów. Ogrzewanie pompą ciepła. Roczna stopa zwrotu powyżej 10%.

Apartament który już jest wynajmowany z bardzo dobrymi opiniami. Wysokiej klasy materiały, nowo wybudowany. Zacisznie i atrakcyjnie położone niedaleko restauracji, kawiarni, centrum handlowego i atrakcji narciarskich. Od malowniczych Krupówek dzieli je zaledwie 20 minut spokojnego spaceru.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
26 928 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Konrad Adamczyk
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
150 727 PLN
Tatrzański, Zakopane gm, Zakopane
 Cena:  6 490 000 PLN
 Powierzchnia:   380.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Bernadeta Antolak-Gil

Doradca ds. nieruchomości