Działka na sprzedaż, Kraków, Ruczaj

Numer zlecenia TIDA596
1 999 999 PLN 616 za m2
Powierzchnia:
3 249.0 m2
Przeznaczenie:
Wymiary :
21/146

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Miasto:
Kraków
Lokalizacja:
Ruczaj
Powierzchnia:
3 249.0 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Do sprzedania atrakcyjna działka inwestycyjna przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną.

Działka znajduje się w sąsiedztwie budynku mieszkalnego 3-kondygnacyjnego, stanowiącego kontynuację zabudowy mieszkaniowo-usługowej na tym terenie. Wszystkie media znajdują się przy drodze dojazdowej gminnej. Działka według ustaleń Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego znajduje się na terenie o wysokiej intensywności zabudowy. Ogromnym atutem działki jest możliwość dokupienia działki sąsiedniej dzięki czemu można uzyskać teren o łącznej powierzchni ponad 70 ar i szerokości ok 46 metrów wzdłuż drogi. Bardzo dobra, atrakcyjna lokalizacja. Kilka minut pieszo od przystanku ,,Czerwone Maki''. Rozwinięta infrastruktura drogowa pozwala w kilkanaście minut dojechać do centrum miasta. Rozwinięta sieć usług: sklepy, pasaże, hotele w niedalekiej odległości.

Szybki rozwój Ruczaju jest najlepszym dowodem tego, że teren stanowi doskonałe zabezpieczenie wartości kapitału z możliwością uzyskania wysokiej rentowności w przypadku późniejszej odsprzedaży,

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
7 825 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Paweł Wośko
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
48 627 PLN