Obiekt usługowy z lokalem mieszkalnym, Jaworowa.

Obiekt na sprzedaż, Pruszkowski, Raszyn gm, Jaworowa

Numer zlecenia TOCY986
4 750 000 PLN 7 970 za m2
Powierzchnia:
596.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Warsztat

Opis

Obiekt usługowy, obecnie pełniący funkcję serwisu samochodowego, 600 mkw w tym lokal mieszkalny.

Obiekt, obecnie pełniący funkcję serwisu samochodowego. Budynek dwukondygnacyjny. Parter obejmuje halę warsztatową z 6 stanowiskami serwisowymi, węzeł socjlano-sanitarny, recepcję, magazyn oraz biuro. Na pierwszym piętrze zaaranżowano lokal mieszkalny, magazyn (wzmocniona podłoga) oraz 2 pomieszczenia biurowo-usługowe.
Obiekt wyposażony w profesjonalne i specjalistyczne instalacje do prowadzenia serwisu samochodowego takie jak: instalacje elektryczne zasilania podnośników i pneumatyczne do urządzeń, nagrzewnice, centrala wentylacyjna, wyciąg spalin, urządzenie do serwisu klimatyzacji samochodowej, urządzenia spawalnicze, kompresor sprężonego powietrza, 6 bram Horman wys. 4m sze 3,5.
Budynek: konstrukcja żelbetonowa, okna trójszybowe, hala wys. 7 m, pozostałe pomieszczenia wys. 3,2 m, instalacje: alarmowa, monitoring wew i zew (14 kamer), ppoż z powiadomieniem PSP, odgromowa, klimatyzacja, piec Vissman, wszystkie stropy wzmocnione do nośności 500 kg.
2 niezależne bramy wjazdowe.


Zagospodarowanie działki: nasadzenia roślinne (ok 100 tui i inne), utwardzony parking 1100 mkw (kostka 8), specjalistyczna kanalizacja odprowadzania wody deszczowej i wody z hali warsztatowej.
Sprzedaż zwolniona z VAT.
Zapraszam na prezentację.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
22 055 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Olga Skowera
Ekspert kredytowy Credipass
Pruszkowski, Raszyn gm, Jaworowa
 Cena:  4 750 000 PLN
 Powierzchnia:   596.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Katarzyna Prządka

Kierownik biura