Działka na sprzedaż, Nowodworski, Czarnowo

Numer zlecenia TOFE584
438 360 PLN 120 za m2
Powierzchnia:
3 653 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
20x146

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Czarnowo
Lokalizacja:
Czarnowo
Powierzchnia:
3 653 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Sprzedam działkę pod zabudowę jednorodzinną wraz z usługami . Polecam możliwość zakupu działki w malowniczej mazowieckiej miejscowości Czarnowo. Usytuowanie działki pozwala na budynek jednorodzinny może być z usługą .Działkę otacza zieleń ,wokół działki zielone krajobrazy łąki i pola ,działka położona jest blisko trasy drogi krajowej . Niedaleko jest malownicza miejscowość Pomiechówek gdzie znajdują się atrakcje spływy kajakowe,Park linowy.szkoły,przedszkole,sklepy.

,
Polecam możliwość zakupu działki w malowniczej miejscowości Czarnowo niedaleko Pomiechówka . Działka jest objęta planem przeznaczenie dom jednorodzinny z usługą,zjazd z drogi krajowej 62.Niedaleko jest dworzec PKP,do Pomiechówka jest ponad 3km,koło dworca mieści się Urząd Gminy ,szkoła ,przedszkole

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 998 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Nowodworski, Czarnowo
 Cena:  438 360 PLN
 Powierzchnia:   3 653  m2
 Liczba pokoi:  0

Jolanta Szulińska

Broker