Obiekt na wynajem, Poznań

Numer zlecenia TOFY333
15 PLN
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Doskonała lokalizacja obiektu, składającego się z dwóch hal po 500 mkw każda, magazynu 400 mkw z możliwością wjazdu dla TIR-a.

Pomieszczenia magazynowe i hale/ o wys. w najwyższym miejscu 4,5 m/.Do obiektu przynależą pomieszczenia biurowe o pow. 400 mkw. oraz socjalne o pow. 100 mkw.Całość posiada klimatyzację, nawiew powietrza, regulatory wilgotności, alarm, rozprowadzona sieć internetowa. Właściciel nie wyklucza wynajmu części pomieszczeń. Idealne na hurtownię, magazyny, firmę produkcyjną i inne.Parking na 10 samochodów przy dwupasmowej ulicy. Atut to doskonały i czytelny adres na terenie Poznania. Obiekty biurowe 20,00 PLN mkw + VAT, obiekty magazynowo-produkcyjne 15,00PLN mkw. + VAT

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu