Obiekt na sprzedaż, Radzyński, Komarówka Podlaska gm, Derewiczna

Numer zlecenia TOPY500
6 999 000 PLN 929 za m2
Powierzchnia:
7 531.6 m2
Liczba zabudowań:
9
Typ:
Gospodarstwo

Opis

Gotowa ferma drobiu ze wszystkimi pozwoleniami, dobrze prosperująca 7 hal x 1000m.kw oraz 9 ha

Na sprzedaż ferma drobiu spełniająca wymogi UE: kurnik (docieplony) w ciągłym użytku - aktualnie hodowla brojlerów. 9 ha gruntu, z możliwością dokupienia 4ha ziemi rolnej. Nieruchomość zaopatrzona jest w: gazowe ogrzewanie oraz centralne z kotłownią, silos, nowe wentylatory kominowe, waga najazdowa 60 ton.
Każdy z kurników ogrzewany jest za pomocą dwóch nagrzewnic firmy BIG Dutchman o mocy cieplnej 75kW każda opalanej gazem płynnym propanem.
Kurniki wyposażone są w alarmy ppoż. oraz czujniki temperatury.
-2 zbiorniki do magazynowania paszy o pojemności 20Mg, każdy,
-zbiornik magazynowy na zboże o pojemności 80Mg
W skład nieruchomości wchodzą: wygodny przestronny dom składający się z 3 kondygnacji z 8 pokojami, 3 łazienkami i 3 kuchniami na każdym piętrze, dom posiada ogrzewanie olejowe, solary. Zadbany duży ogród z altaną, garaże, wiaty pod baloty, budynki gospodarcze, budynki socjalne dla pracowników, budynki na zaopatrzenie.
Płyta obornikowa na działce 950 m.kw


Zapraszam do kontaktu oraz umówienia spotkania

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
29 040 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
160 907 PLN
Radzyński, Komarówka Podlaska gm, Derewiczna
 Cena:  6 999 000 PLN
 Powierzchnia:   7 531.6  m2
 Liczba pokoi:  9

Katarzyna Konopka

Agent nieruchomości
Rating: 4.5 ?