Na sprzedaż działka budowlana w Jezierzycach.

Działka na sprzedaż, Słupski, Słupsk gm, Jezierzyce

Numer zlecenia TOSA462
130 000 PLN 126 za m2
Powierzchnia:
1 035 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
50 x 20

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Jezierzyce
Lokalizacja:
Jezierzyce
Powierzchnia:
1 035 m2
Media:
Woda, Kanalizacja,
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Atrakcyjna budowlana działka z projektem oraz pozwoleniem na budowę.

Tylko u nas atrakcyjna działka o powierzchni 1034 mkw, o obwodzie 142 m. Działka ta posiada gotowy projekt domu z Archonu " Dom w Telimach 2G" Projekt posiada adaptacje terenu w raz ze wszystkimi pozwoleniami, oraz pełną dokumentację techniczną. Działka płaska, uzbrojona, splantowana oraz przygotowana pod budowę, prąd w trakcie podłączania, nie ogrodzona. Działka ta położona jest na terenie nowo powstającego osiedla domów jednorodzinnych w Jezierzycach, 70 m od szkoły podstawowej, 11 km od centrum Słupska, 26 km do Ustki. Jezierzyce to wieś położona w województwie Pomorskim, w gminie Słupsk. W miejscowości znajduje się, stacja kolejowa, z której dostaniemy się bez problemu do Słupska, jak i Trójmiasta, Bydgoszczy czy Szczecina. Ponadto w miejscowości znajdziemy supermarket, bar, Kościół, hale sportową, boisko wielofunkcyjne.

Tak daleko a zarazem blisko, jedyne 11 km do centrum miasta Słupska, a spokój jak na końcu świata. Zapraszam do zakupu działki budowlanej wraz z projektem domu. Projekt posiada adaptację terenu w raz ze wszystkimi pozwoleniami, oraz pełną dokumentację techniczną.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
889 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Michał Spieszyński
Ekspert kredytowy Credipass
Słupski, Słupsk gm, Jezierzyce
 Cena:  130 000 PLN
 Powierzchnia:   1 035  m2

Agnieszka Dymitrowicz

Agent nieruchomości