Atrakcyjny lokal usługowy na sprzedaż.

Lokal na sprzedaż, Gdańsk, Przymorze

Numer zlecenia TOSE742
1 350 000 PLN 21 061 za m2
Powierzchnia:
64.1 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Mieszana
Rok budowy:
2013

Opis

Atrakcyjny lokal usługowy, świetny pomysł na inwestycję lub lokatę kapitału.

Sprzedam lokal użytkowy na Przymorzu o powierzchni 64,1 metrów, na parterze, z wejściem bezpośrednio z ulicy. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym budynku mieszkaniowo-usługowym.W okolicy znajdują się: Galeria Alfa, hipermarkety, liczne sklepy,punkty usługowe, gabinety lekarskie. Bardzo dobry dojazd komunikacją miejską. Lokal wyposażony jest w witrynę oraz wejście bezpośrednio z ulicy, co zapewnia nieskrępowany dostęp do niego o dowolnych porach. Składa się z: sali obsługi, wydzielonego szklaną ścianą pokoju biurowego, zaplecza socjalnego z aneksem kuchennym, łazienki. Może mieć różne, uniwersalne przeznaczenie min na placówkę bankową, samodzielne biuro, salon obsługi, salon sprzedaży, gabinety lekarskie, kosmetyczne, biuro finansowo- rachunkowe, biuro obsługi klienta i wiele innych. Cena ofertowa jest ceną netto.

Lokal użytkowy na Przymorzu o powierzchni 64,1 metrów, na parterze, z wejściem bezpośrednio z ulicy. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym budynku mieszkaniowo-usługowym.W okolicy znajdują się: Galeria Alfa, hipermarkety,punkty usługowe, gabinety lekarskie. Bardzo dobry dojazd komunikacją miejską

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
8 690 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Radosław Walczak
Ekspert kredytowy Credipass
Gdańsk, Przymorze, Przymorze
 Cena:  1 350 000 PLN
 Powierzchnia:   64.1  m2
 Liczba pomieszczeń:  4

Paweł Śliwski

Kierownik biura